przykładowe śniadanie - Obiady przy StrugaJesteśmy miejscem, które powstało z połączenia pasji do gotowania oraz miłości do tradycyjnego, domowego jedzenia. Zapewniamy nie tylko najlepszą jakość serwowanych przez nas posiłków, lecz również sprawną obsługę. Wszystkie dania wykonywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy przywracają wspomnienia z dzieciństwa przy użyciu najwyższej jakości składników. To wszystko przekłada się na smak oferowanych przez nas posiłków. Nasze menu zostało skomponowane w taki sposób, aby każdy z naszych Gości mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz domowych lunchów i obiadów, proponujemy także wyśmienite śniadania.

Nasze domowe jedzenie można zjeść w kameralnej restauracji, której przyjazny klimat zapewnia komfort i przyjemność spożywania posiłków. Dla tych, którzy nie mają czasu lub wolą zjeść śniadanie, lunch lub obiad w domowym zaciszu zachęcamy do skorzystania z opcji zamówienia jedzenia z dowozem.

Śniadania z dowozem Łódź

Jak powszechnie wiadomo śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Jednak co zrobić, gdy lodówka świeci pustkami, nie ma z czego przygotować pierwszego posiłku a czasu do wyjścia z domu pozostaje niewiele? Na pomoc przychodzimy my z naszymi pysznymi śniadaniami z dowozem.

Nasza bogata oferta śniadań to przede wszystkim: jajecznica z możliwością wyboru dodatkowych składników, jajka sadzone, omlety w różnych dostępnych opcjach, pancakes-y, tosty i szczególnie polecane śniadanie Szefa Kuchni, czyli aromatyczna grillowana kiełbasa podana z jajkami sadzonymi, fasolką, tostami oraz twarożkiem. Nasze śniadania oferujemy codziennie w godzinach 9-12.

Niezależnie od tego, gdzie się właśnie znajdujesz – my dostarczymy Twoje śniadanie na wskazany przez Ciebie adres. Jeśli nie zdążysz zjeść śniadania w domu, zamów je do szkoły, biura czy do znajomych. Oferujemy śniadania z dowozem na terenie miasta Łódź. Skorzystaj z naszej oferty i zamów pyszne śniadanie. Bezpośrednio u nas pod numerem telefonu 571 928 002 lub za pośrednictwem jednego z portali – pyszne.pl, ubereats lub glodny.pl. Zapraszamy i życzymy smacznego!

?
?
?